Online торгівля

У найближчі рік-два також можна очікувати прихід багатьох зарубіжних брендів (як у вигляді прямих продаж, так і у вигляді великих зарубіжних інтернет-магазинів).
Сегмент «Одяг» продовжить зростання. Основний фактор зростання буде пов’язаний з розширенням асортименту, зручністю вибору і підвищенням якості як товарів, так і сервісу.

Онлайн-торгівля продуктами харчування не буде розвиватися в найближчі два роки. Далі можна очікувати, що великі гравці з доставки готової їжі почнуть використовувати свою інфраструктуру для доставки стандартного асортименту продуктових магазинів. До цього моменту буде істотно зростати тільки сегмент з доставки ексклюзивних продуктів, наприклад, м’ясних і рибних делікатесів, свіжих фермерських продуктів і т.п.

Що робить інтернет-магазин успішним? Адекватне керівництво бізнесом, розуміння ринку і готовність оперативно підлаштовуватися під його реалії. Якщо точніше, то необхідно мати достатні обігові кошти для роботи в обраній ніші, мати в штаті мінімум 1-2 хороших фахівців з інтернет-маркетингу, вміти управляти ефективністю операційних витрат і вибудовувати якісний сервіс, працюючи з не завжди компетентними підрядниками і співробітниками.

 

Залишити коментар

Думок на тему “Online торгівля”