Мода завжди в тренді

У 2006 році американка Софія Аморузо почала торгувати модним винтажним одягом на eBay. Вона знаходила цікаві речі (дуже часто купуючи їх там же, де потім успішно продавала), фотографувала на подружках і викладала фотографії на сайт. Як говорить сама Софія, ключовий компонент успіху її бізнесу на eBay в тому, що вона створила вдалий образ і правильно презентувала свої товари. У липні 2008 року дівчину вигнали з eBay і вона нарешті запустила сайт Nasty Gal, де продовжила продавати модний одяг. За даними Inc.com, проект вже в 2011 році приніс чистий прибуток в розмірі $ 24 млн.

Аморузо вибудувала свій бренд за допомогою соціальних мереж Instagram, Twitter, Tumblr і Facebook. Завдяки постійно розміщених постам забути про існування Nasty Gal просто неможливо. Зараз Софія також випускає журнал Super Nasty.

У Nasty Gal є армія шанувальників, яким подобаються недорогі, яскраві, якісні речі, і майже 700 тисяч передплатників в Instagram. Компанія створює образ модних і «класних» дівчат і пропонує тим, хто хоче йому відповідати, широкий вибір вінтажного і сучасного одягу в 50 країнах.

Все починається з ідеї – в тому числі і створення цікавого і успішного інтернет-магазину. Але якщо ідея вже є, варто вивчити прогнози експертів і прислухатися до їхніх порад.

 

Залишити коментар