ТМ БЕМБІ

ТМ Бембі – це провідний український виробник дитячого одягу,

“Бембі”-це широкий асортимент білизни і дитячого одягу з перших днів життя дитини і до 7 років.

Використовуються якісні натуральні матеріали, тому вироби ТМ «БЕМБІ» не лише гарні, але й комфортні, практичні, безпечні. Кваліфіковані спеціалісти: технологи, конструктори та дизайнери слідкують за розвитком ринку дитячого одягу і розробляють нові моделі з врахуванням модних тенденцій та специфіки одягу для дітей, а умілі руки робітників втілюють ці ідеї в життя. Сучасне обладнання та найновіші технології дають змогу нашим виробам виділятися високою якістю і цікавим декором, завдяки чому одяг став відомим не лише на Україні, але й за кордоном.

Двічі на рік ТМ «БЕМБІ» пропонує увазі споживачів нові ексклюзивні колекції «ОСІНЬ І ЗИМА» і «ВЕСНА І ЛІТО», та регулярно модернізує білизняний асортимент.

ТМ «БЕМБІ» є зареєстрованим торговим знаком, що володіє усіма авторськими правами на виготовлену продукцію. Компанія постійно приймає участь в міжнародних виставках «BABY EXPO» та “BABY FASHION”.

Нехай з самого народження дітей оточують гарні і зручні речі, створені з любов’ю…

ТОРГОВА МАРКА «БЕМБІ»: МИ ДУМАЄМО ПРО ДІТЕЙ!

Замовлення на поставку трикотажних виробів ви можете оформити і обговорити з регіональним представником, яким є у Західному регіоні Гуртівня АнгеляткА. Вам дадуть відповідь на всі Ваші запитання!