ТМ Zebra kids

ТМ Zebra kids – це ЯКІСНИЙ ДИТЯЧИЙ ОДЯГ українського виробництва!

ТМ Zebra kids, з моменту заснування ставила перед собою завдання робити ЯКІСНИЙ ДИТЯЧИЙ ОДЯГ. Керуючись цим принципом ТМ Zebra kids багато років поспіль працює над поліпшенням якості.

ЯКІСТЬ дитячого одягу – це здоров’я наших дітей, це практичність в носінні і естетичний зовнішній вигляд для батьків. ТМ Zebra kids Україна при виробництві трикотажних виробів сягає високої якості за рахунок: якісних матеріалів, хорошого обладнання, точних конструкторських розробок, сучасних дизайнерських рішень, професіоналізму колективу і суворого контролю якості на всіх його етапах.

Найкращою тканиною для дитячого одягу є 100% бавовна, саме тому ТМ Zebra-kids використовує найкращі тканини, здебільшого турецького виробництва, а саме:
– кулір, бавовна з ефектом «браш» (за допомогою тертя бавовна набуває м’якість, приємний гриф, тканина стає «оксамитовою» з лицьової сторони);
– стрейч-кулір;
– рібана;
– інтерлок (ми використовуємо оброблений ензимами інтерлок, внаслідок чого, тканина стає м’якше, глаже, набуває блиску, зберігає механічну щільність тканини, робить забарвлення тканини більш стійким);
– футер.

Малюнок на тканину наноситься технікою шовкотрафарет (друк на тканині) на власному обладнанні виробництва Німеччини, для друку використовуються високоякісні сертифіковані фарби виробництва Італії та Іспанії. Зображення не линяє, не тріскається, розтягується разом з тканиною, не втрачає яскравість і форму.

Матеріалом для гумок на поясі, манжетах і горловині слугує рібана, яка є дуже еластичною тканиною, а це означає, що перевдягання дитини буде дуже зручним і при цьому самій дитині буде комфортно.

Дитячий трикотаж від компанії ТМ Zebra kids – це дитячий одяг гуртом для дітей від 3 до 10 років в середньому ціновому сегменті. В асортиментs: джемпера, кофтинки, гольфи, штани, шорти, футболки, майки, борцовки, блузки, туніки та інші трикотажні вироби.

Замовлення на поставку трикотажних виробів ви можете оформити і обговорити з нашими представниками, які дадуть відповідь на всі Ваші запитання!

Шановні відвідувачі та клієнти Гуртівні АнгеляткА. Наш електронний сервіс замовлень знаходиться в стадії розробки та незабаром ми будемо раді вітати Вас в оновленому гуртовому інтернет-магазині! Відхилити