Доставка


◊ Увага!

Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова Пошта, Міст Експрес) – при отриманні обов’язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення – необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце – обов’язково повідомте нам про те, що трапилося за тел: (067) 2084418

Через напружену ситуацію в східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в м Донецьк і м Луганськ.
Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.


У нашому інтернет-магазині замовлення приймаються з 09:00 до 19:00 по буднях. У вихідні та святкові дні – за попередньою домовленістю.
Доставка здійснюється кур’єрською службою або самовивозом (в особливих випадках адресна доставка).

Вартість доставки кур’єром по Україні в залежності від обраного Вами виду перевезення.

  • Для зв’язку з кур’єрською службою ви можете зателефонувати за номером +380 (67) 208 44 18.
  • Для уточнення резерву товару при оформленні замовлення з самовивозом, будь ласка, дочекайтеся дзвінка оператора або телефонуйте за номером +380 (67) 208 44 25.

Доставка товарів з нашого інтернет-магазину здійснюється на території Івано-Франківська без пересилання і використання поштових служб. Умови та види доставки:

  • У місті протягом 2-4 годин з моменту прийому замовлення оператором.
  • В області протягом 3-24 годин з моменту прийому замовлення оператором.
  • Доставка в інші області можлива з 13:00 до 20-00 в залежності від часу надходження замовлення та узгодження адреси доставки.

Відслідкувати відправлення