ТМ Лютик

ТМ Лютик заснована в 2000 році, як виробник трикотажних виробів для дітей віком від 0 до 6 років. Висока якість виробів, постійне оновлення асортименту, доступні ціни та вигідні умови співпраці для компаній, що займаються продажем трикотажу – це те, що ТМ Лютик пропонує своїм клієнтам.

У компанії працюють фахівці високого рівня. Це технологи, конструктори, програмісти, дизайнери одягу, які створюють модні, сучасні моделі дитячого одягу для найдорожчих і найближчих. Особлива увага приділяється дотриманню вимог ДСТУ і якості трикотажних виробів. У виробництві дитячого трикотажу використовується сучасне японське та німецьке обладнання, яке надає широкі можливості для втілення будь-яких ідей. Велика увага приділяється вибору сировини. Для випуску дитячого трикотажу відбирається тільки високоякісна італійська і польська сировина.

Компанія пропонує широкий асортимент дитячого трикотажу. Модельний ряд одягу для хлопчиків і дівчат включає в себе різноманітні кофти, штани, повзунки, комбінезони, чепчики, комплекти, футболки, джемпери, сарафани, сукні, жакети, шапки, нижню білизну та інші трикотажні вироби для дітей. Асортимент постійно оновлюється з урахуванням запитів споживачів і сучасних тенденцій у виробництві дитячого одягу, тому у продажу завжди багато новинок.