Всі переваги співпраці з нами

Гуртівня АнгеляткА є відносно молодою компанією на ринку гуртових продаж вітчизняного дитячого одягу та взуття.

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент одягу та є ексклюзивним представником українських торгових марок, а саме: Робінзон, Одягайко, НадіН-НТІ, Щасливе дитинство, MUSTI та багатьох інших.

Сфера діяльності нашої компанії – гуртова торгівля вітчизняним дитячим одягом та взуттям та роздрібна торгівля дитячими товарами відомих українських та європейських брендів, зокрема Malgosia, Clibee, Gangs, LENNE і інші. Нашими головними покупцями є мережі дитячих магазинів по всій Західній Україні а також Запоріжжі, Дніпрі та Києві, роздрібні великі та малі спеціалізовані і неспеціалізовані магазини, студії та навіть Благодійні організації, а також приватні клієнти.

Протягом своєї діяльності ми завоювали довіру покупців завдяки професіоналізму , широкому асортименту товарів, налагодженій системі логістики та гнучкої цінової політики.

Сьогодні ми прагнемо забезпечити наших клієнтів найновішими та наймоднішими товарами, тому Ви знайдете в нашій особі надійного партнера для бізнесу. Ми завжди відкриті до співпраці з урахуванням Ваших ідей та пропозицій.